BADANIE CZAS OCZEKIWANIA NA WYNIKI PRZEKAZANIE WYNIKÓW
Test PAPP-A,

Test potrójny

5 – 7 dni roboczych O dostępności wyniku informujemy Pacjentki telefonicznie. Prawidłowy wynik wydawany jest zgodnie ze sposobem odbioru określonym przez Pacjentkę podczas pierwszej wizyty. Jeżeli wynik jest nieprawidłowy – pacjentka jest umawiana na wizytę z lekarzem, który zaproponuje dalsze postępowanie.
USG II trymestru 0 Wyniki z badania Pacjentka otrzymuje na koniec wizyty
Test NIFTY 6 – 9 dni roboczych O wyniku informuje telefonicznie lekarz, wyniki przekazywane są zgodnie ze sposobem określonym przed Pacjentkę podczas wizyty. W razie nieprawidłowości pacjentka może zostać umówiona na wizytę do lekarza, który zaproponuje dalsze postępowanie.
Test Harmony, NeoBona, Panorama 10 – 14 dni roboczych O wyniku informuje telefonicznie lekarz, wyniki przekazywane są zgodnie ze sposobem określonym przed Pacjentkę podczas wizyty. W razie nieprawidłowości pacjentka może zostać umówiona na wizytę do lekarza, który zaproponuje dalsze postępowanie.
Amniopunkcja ze względu na metodę przeprowadzania badania (hodowla komórkowa) okres oczekiwania na wynik to 4 – 5 tygodni O dostępności wyniku informujemy Pacjentki telefonicznie. Prawidłowy wynik wydawany jest zgodnie ze sposobem odbioru określonym przez Pacjentkę podczas pierwszej wizyty. Jeżeli wynik jest nieprawidłowy – pacjentka jest umawiana na wizytę z lekarzem, który zaproponuje dalsze postępowanie.