Jesteś w ciąży i chcesz wykonać dokładne, nieinwazyjne badania prenatalne, ale boisz się infekcji ?
Nie chcesz narażać siebie i swojego nienarodzonego dziecka na kontakt z koronawirusem ?
A może po prostu  nie masz z kim zostawić starszego dziecka?
Centrum Medycyny Intymnej Gemma przygotowało rozwiązanie specjalnie dla Ciebie !

Teraz możesz zamówić usługę

„Badania Prenatalne Bez Wychodzenia z Domu”

przyjedziemy do Ciebie, aby bezpiecznie pobrać krew, a sprawy formalne załatwimy elektronicznie.

Jak zamówić usługę ?

  • Wybierz interesujący Cię test prenatalny z wolnego DNA. Lista, opis oraz porównanie dostępnych testów znajduje się tutaj.
    Jeżeli masz wątpliwości, który test wybrać, daj nam znać (najlepiej telefonicznie pod nr. telefonu 602 182 321). Skontaktuje się z tobą jeden z pracujących u nas lekarzy i pomoże Ci dokonać wyboru.
  • Zadzwoń do naszej rejestracji telefonicznej +48 602 182 321 i zgłoś chęć wykonania testu. Zwrotnie dostaniesz mail z danymi do przelewu i kwotą za badanie oraz usługę dojazdu. Wykonaj przelew i prześlij nam potwierdzenie.
  • Po otrzymaniu potwierdzenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Miej przygotowaną kartę ciąży oraz numer PESEL – zdalnie wypełnimy wszystkie niezbędne dokumenty. Otrzymasz je od nas zabezpieczonym hasłem mailem wraz z formularzem zgody na badanie oraz RODO. Zapoznaj się z tymi dokumentami i jak najszybciej potwierdź zgodność wpisanych danych.
  • Po potwierdzeniu przez Ciebie zgodności danych skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin wizyty położnej, która pobierze krew do badania. Będzie ona wyposażona w środki ochrony osobistej (maseczka, rękawiczki, płyn dezynfekcyjny), by zminimalizować ryzyko przeniesienia infekcji. Na czas jej wizyty Ty i domownicy również włóżcie maseczki. Położna będzie miała również ze sobą wydrukowane dokumenty do podpisu (te, które wcześniej otrzymałaś mailem) oraz paragon.
  • Wynik testu otrzymasz mailem zabezpieczonym hasłem. Po jego otrzymaniu możliwa będzie również telefoniczna konsultacja z lekarzem, w celu omówienia wyniku.

Na cenę usługi składa się cena wybranego testu (cennik znajduje się tutaj) powiększona o kwotę 200 zł (opłata za usługę „Badania Prenatalne Bez Wychodzenia z Domu”).

Z usługi „Badania Prenatalne Bez Wychodzenia z Domu” wyłączony jest test PAPPA – do jego przeprowadzenia niezbędne jest wykonanie USG.

Skrótowe porównanie poszczególnych testów przedstawia tabela, którą można pobrać:
porównanie testów DNA

Realizując usługę „Badania Prenatalne Bez Wychodzenia z Domu” możemy również pobrać krew na inne badania laboratoryjne zlecone przez Twojego lekarza (morfologia, glukoza, toksoplazmoza, HBs, HCV, WR, itp.) lub zabrać próbkę moczu na badania ogólne. Obowiązuje cennik badań jak w przypadku pobrania w naszym Centrum, bez dodatkowej opłaty za dojazd. Z oferty wyłączone jest badanie obciążenia glukozą (OGTT, krzywa cukrowa). Jeżeli jesteś zainteresowana, daj nam znać wcześniej (położna musi zabrać dodatkowe probówki).