Poradnia Gemma  to zespół najlepszych specjalistów z zakresu ginekologii, perinatologii, genetyki klinicznej, położnictwa, którzy na co dzień praktykują w wielu szpitalach.

Naszym Celem jest skupianie profesjonalistów, których dorobek zawodowy i naukowy przekłada się na bardzo wysoki i kompleksowy poziom usług świadczonych w naszej placówce. Równie ważne jest to, że są oni pasjonatami w swoich dziedzinach. Nasi lekarze  uaktualniają swoją wiedzę na konferencjach i specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu wszelkie nowinki medyczne mogą być efektywnie przenoszone na teren Poradni z korzyścią dla naszych Pacjentek.

Badania ultrasonograficzne oraz diagnostyka inwazyjna wykonywana jest w naszym Centrum przez doświadczonych lekarzy specjalistów posiadających certyfikaty The Fetal Medicine Foundation. Posiadanie certyfikatów to jeden z najważniejszych kryteriów, zapewniających wiarygodność przeprowadzanych badań prenatalnych.

Lekarze pracują na wysokiej klasy aparatach USG firmy GE. Do kalkulacji wyników służy program komputerowy do oceny ryzyka – program ASTRAIA.  Jest on jednym z dwóch programów, spełniających wymogi FMF.

Każda pacjentka może skonsultować wyniki swojego badania z pracującymi w naszym Centrum lekarzami specjalistami genetyki klinicznej.