Przywracamy piękno w intymnym miejscu

Wiele kobiet nie jest do końca zadowolonych z wyglądu swoich narządów intymnych, a także z poziomu odczuwanej satysfakcji seksualnej. Wrodzone niedoskonałości, upływ czasu, przebyte porody drogami natury, czy zmiany hormonalne związane z menopauzą dodatkowo pogłębiają ten stan rzeczy. Rozwiązaniem jakie proponujemy Pacjentkom są właśnie zabiegi ginekologii estetycznej, które pozwalają pozbyć się przykrych dolegliwości, poprawić wygląd zewnętrzny, a także komfort życia i ogólne samopoczucie kobiety. Schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych, unikając w ten sposób okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Zabiegi, jakie oferujemy w Gemma CMI możemy podzielić na dwie grupy.

Zabiegi laserowe

Pierwsza grupa są to nowoczesne zabiegi przeprowadzane z użyciem specjalistycznego lasera ginekologicznego CO2 Monalisa Touch, m.in. takie jak:

  • leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – Zabieg polega na włożeniu do pochwy końcówki lasera i naświetlaniu przez kilka minut. W drugim etapie naświetlamy okolice ujścia cewki moczowej w przedsionku pochwy. Zabieg jest nieinwazyjny i praktycznie bezbolesny, a pacjentka od razu wraca do życia codziennego,
  • obkurczanie pochwy czyli rewitalizacja po porodzie – zabieg wykonuje się laserowo, w podobny sposób jak przy problemie nietrzymania moczu. Różnica polega na tym, że działa się na wszystkie ścianki pochwy. Zabieg służy obkurczeniu i odświeżeniu pochwy.
  • leczenie atrofii pochwy czyli suchości pochwy w okresie menopauzy. Jest ona związana ze starzeniem/ścieńczeniem śluzówki, a przez to mniejszą ilością wydzieliny. Efektem zabiegu jest stymulacja śluzówki do regeneracji. Robi się ona grubsza, pochwa jest bardziej sprężysta, komórki aktywniejsze, pojawia się więcej wydzieliny.
  • labioplastyka czyli korekta warg sromowych mniejszych dzięki. Szybką i bezpieczną procedurę dziś zawdzięczamy laserowi ginekologicznemu MonaLisa Touch, który zastąpił chirurgiczny skalpel. Ponieważ cięcie jest termiczne, więc zabieg jest aseptyczny, rana lepiej się goi, gdyż tkanka od razu się zasklepia, zmniejszając ryzyko powikłań, a w następstwie skracając okres rekonwalescencji. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym.
  • Redukcja blizny po nacięciu krocza lub cesarskim cieciu.

Pozostałe zabiegi

Druga grupa zabiegów w ofercie ginekologii estetycznej wykonywanych w obrębie miejsc intymnych to:

  • minimalnie inwazyjna plastyka krocza przy użyciu pierwszych na świecie wchłanialnych nici z serii Happy Lift – Vaginal Narrower. Zabieg umieszczania nici przeprowadzany jest w ramach chirurgii jednego dnia, nie wymaga bowiem zastosowania znieczulenia ogólnego oraz hospitalizacji.
  • ostrzykiwanie kwasem hialuronowym warg sromowych większych. Celem takiego zabiegu jest powiększenie, ujędrnienie i poprawa wyglądu warg sromowych, które z wiekiem wiotczeją
  • ostrzykiwanie punktu G, dzięki czemu można to miejsce uwydatnić i ujędrnić, co skutkuje mocniejszymi doznaniami w życiu seksualnym.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych lekarzy specjalistów ginekologów posiadających wszelkie kwalifikacje i kursy z zakresu ginekologii estetycznej.

Zabiegi ginekologii estetycznej więcej informacji